" Günü kurtarmak için balık tut,
Yılı kurtarmak için buğday ek,
On yılı kurtarmak için ağaç dik,
Elli yılı kurtarmak için insan yetiştir. "
                                       Çin Atasözü
 

 

 


ŞİRKET PROFİLİ
 


Şirketimiz, 1988 yılından itibaren hırdavat sektörü içerisinde bulunan Göktan TAY ile 1996 yılından beri kalıp elemanları sektörü içerisinde yer alan Murat TAY ‘ın birikimlerini birleştirmesi ile 2000 yılında IŞIN TEKNİK adıyla kurulmuştur. Kısa zamanda kurumsallaşarak, 2002 yılında Limited Şirketi ünvanı ile iş hayatına yeni hedeflerle devam etmektedir. Kurulduğu yıllarda İstanbul anadolu bölgesindeki müşteri taleplerini karşılayan firmamız, bugün Türkiye genelindeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Portföyümüzdeki alternatifli ürünler ile; kalıp elemanları, kesici takımlar, makine bağlantı elemanları ve diğer hırdavat ekipmanlarında müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin teknik konulardaki problemlerine eğitimli personelimiz tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmakta, gerektiğinde imalatçı ve ithalatçı firmalarında bu eğitimleri vermesinde aracı olmaktayız.

Firmamızın faaliyet alanlarını size bu yazı ile anlatmaya çalıştık. Hedefimiz, prensiplerimiz ve iş yönetim anlayışımızı üretime hizmet yolunda kullanıp, sizlerin destek ve güveni ile daima daha iyisini yapmaya çalışmaktır.


"Müşteri odaklı hizmet ve kaliteli ürün için adresiniz IŞIN TEKNİK olmaya devam edecektir."


 


Bu site 1024 x 768 çözülürlüğüne göre tasarlanmıştır.